Kariera

Proces rekrutacji

1. Złóż aplikację

Wybierz interesującą Cię ofertę pracy i złóż swoją aplikację. Aktualne oferty pracy znajdziesz tutaj. Nasze oferty znajdziesz także na pracuj.pl, praca.pl oraz olx.pl. Na pocztę e-mail otrzymasz potwierdzenie wpłynięcia aplikacji.


2. Weryfikacja i selekcja aplikacjiTwoja aplikacja trafi bezpośrednio do Działu Personalnego. Gwarantujemy, że przesłane przez Ciebie dokumenty przenalizujemy wnikliwie i obiektywnie.


3. Rozmowa telefoniczna


Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi potrzebami, zadzwoni do Ciebie specjalista ds. rekrutacji. Podczas rozmowy chcemy Cię bliżej poznać, przedstawić Słuchmed i zaprosić na spotkanie osobiste. Po rozmowie otrzymasz SMS-a potwierdzającego miejsce i godzinę spotkania.


4.Spotkanie osobiste/Rozmowa kwalifikacyjna


Na spotkaniu porozmawiasz z przyszłym menedżerem. W spotkaniu może też uczestniczyć specjalista ds. rekrutacji. Chcemy Cię lepiej poznać i dać możliwość zadawania pytań, abyś i Ty mógł nas bliżej poznać. W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie rekruter z informacją zwrotną.


5. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu

 

Bez względu na podjętą decyzję o zatrudnieniu, poinformujemy każdego kandydata mailowo lub telefonicznie o zakończeniu rekrutacji i naszym wyborze.
Jeśli zaproponujemy Ci współpracę i zatrudnienie, otrzymasz z Działu Personalnego informację o niezbędnych dokumentach, terminie i miejscu podpisania umowy.


6. Pierwszy dzień w pracy


Pracę rozpoczniesz w jednym z regionalnych oddziałów prowadzących staż w ramach naszego programu wdrażania nowych pracowników. Szczegóły przedstawi Ci menedżer.

 


INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.